BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 10402523
nr 1040 2523
Golvlampa
Trä, Carl Malmsten, kompletterad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 maj 2016
kl 18:31:00
28/5 17:47:29